Forum O rysowaniu. Strona Główna O rysowaniu.
Forum, gdzie wyrażamy swoje opinie o kredkach, farbach itp. Radzimy sobie nawzajem itd. Zapraszam
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Witam. :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum O rysowaniu. Strona Główna » Przedstaw się Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Witam. :)
Autor Wiadomość
Morelkaa



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Grabownica

Post Witam. :) Odpowiedz z cytatem
Witam Smile
Mam na imię Marlena i o tym forum dowiedziałam się przypadkiem. Mam 14 lat i pochodzę z małej wsi Grabownica, pod Bieszczadami. Mam psa w typie pudelka, który zwie się Morel Smile
Jestem... No właśnie dużo tutaj nie napisze. Nie lubie gdy ktoś o sobie mówi jaki jest z charakteru-mam wrażenie, że zawsze przesładza albo dodaje za dużo goryczy. Wiec to będziecie musieli poznac sami...
Albo powie wam to Kinga :Wink:
Lubię malować, czytać. W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem, w ostateczności lekarzem rodzinnym.
Lubię też słuchać muzyki. Ale nie Lady-baba czy Justyne Bimbera[nie obrażając fanów!], wole Łzy, niektóre piosenki Dżem-u i Sz.P. Niemena
Obok zwierząt interesuje się tez tańcem. Chodze do zespołu tanecznego 6 rok i niestety powoli koncze swoja ,,kariere" z powodu... wzrostu. Czuje sie dziwnie skrepowana na scenie wiedzac, ze jestem najwyzsza... Laughing
Malowanie jest dla mnie miłą odskocznia do innego świata. Szkoda tylko, że gdy tylko siądę nad kartką albo nie wiem co mam malować, albo nagle każdy coś ode mnie chce Laughing
Mam nadzieje, że dłuższy czas tu u was sobie posiedze i nie będziecie mieli mnie dosyć po 3-4 dniach-ostrzegam, bywam nieznośna Mr. Green

_________________
,,Chciałabym być choć w połowie takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies..."
Pon Sie 01, 2011 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sie 01, 2011 16:19
Kaja
Średnio zaawansowany


Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 103
Skąd: Legionowo

Post Odpowiedz z cytatem
Witam i ja fajnie, że się zalogowałaś;D

_________________
http://www.psy.pl/myspace---galerie/go:1/art8200.html
Moja galeria, zdjęcia mojego psiaka, rysunki koleżanek i moje bazgroły.
Wto Sie 02, 2011 11:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arruffato
Średnio zaawansowany


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 111
Skąd: pomorskie

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe Wink Też chcę być weterynarzem Wink
I witam Very Happy
Dżem jest świetny, uwielbiam "List do M." i "Sen o Victorii"
Sro Sie 03, 2011 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
Średnio zaawansowany


Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 103
Skąd: Legionowo

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też się zastanawiam nad tym zawodem, ale trochę boję się nauki na martwych zwierzakach i robienia operacji.Sama nadal nie wiem na pewno kim będę, ale jako hobby planuję hodowlę psów lub kotów.

_________________
http://www.psy.pl/myspace---galerie/go:1/art8200.html
Moja galeria, zdjęcia mojego psiaka, rysunki koleżanek i moje bazgroły.
Czw Sie 04, 2011 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arruffato
Średnio zaawansowany


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 111
Skąd: pomorskie

Post Odpowiedz z cytatem
Sami weterynarze Laughing
Ja na początku też się bałam, ale wiem, ze to jest ten zawód i takie jest moje przeznaczenie, czuję to. Sama trochę się boję, ale wiem, że przezwyciężę strach i się od samego początku nastawiam, że dam radę. Szczególnie utwierdzają mnie takie sytuacje jak omdlenia koleżanek, kolega, który rozciął sobie żyły potłuczoną butelką od "kubusia" przez przypadek, albo jeszcze inny, który rozwalił sobie głowę na drzwiach. W naszej klasie to już sytuacje rutynowe i jako jedyna z dziewczyn nie miałam odruchów wymiotnych, ani nie mdlałam. Rozciął sobie, trzeba z nim do pielęgniarki i tyle Cool
No i jeszcze mój chomik, dwa razy był chory, potężny ropień. Pierwszy pękł i musiałam mu to przemywać. W obu przypadkach podawałam mu antybiotyki itd. i nie miałam z tym żadnych problemów.
Sorki, ze pisze tu o rozciętych żyłach i ropniach, wiem, że co niektórych to brzydzi. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam. Laughing
Czw Sie 04, 2011 15:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
Średnio zaawansowany


Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 103
Skąd: Legionowo

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety nie mam żadnego znajomego weterynarza w rodzinie czy wśród znajomych rodziców, przydałaby się taka osoba, która by dokładnie powiedziała na czym ten zawód polega.Najpierw myślę, że nie wiem czy to dla mnie praca, nigdy nie chciałam być lekarzem, a weterynarz jak by nie było jednak lekarz, ale z drugiej strony nie widzę innego zawodu dla siebie.Ze zwierzętami inny mnie nie bardzo interesuje, a jak myślę o pracy bez zwierząt to też nic ciekawszego nie znajduję.
Jak byłabym już weterynarzem ta mogłabym przyjmować same zwierzęta domowe robić im tylko zastrzyki, odrobaczać, od czasu do czasu pomóc poszkodowanemu psu, mogłabym nie robić operacji, sekcji zwłok itp. ,ale a studiach i tak musiałabym się tego nauczyć.

_________________
http://www.psy.pl/myspace---galerie/go:1/art8200.html
Moja galeria, zdjęcia mojego psiaka, rysunki koleżanek i moje bazgroły.
Czw Sie 04, 2011 16:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arruffato
Średnio zaawansowany


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 111
Skąd: pomorskie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja znajomego weterynarza też nie mam. Mama próbowała pogadać z naszą wetką, żeby się co nieco dowiedzieć, mimo, ze z mojego pomysłu nie jest zadowolona. Wink Ja raczej dużo szukam w necie, ale i tak mało wiem, za mało.
Trochę też się praktyk boję, ale to się da.
http://www.be-a-vet.pun.pl/forums.php Arrow nie wiem czy mnie admini / modzi nie skarcą, ale to jest forum dla przyszłych i teraźniejszych weterynarzy. Póki co sami przyszli, ale zobacz sobie, poczytaj, może napisz. Jak Cię to ciekawi, to warto sobie poczytać. Wink No i Marlena, Tobie też może się przydać. Wink
Czw Sie 04, 2011 19:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieoryginalna
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 115
Skąd: Zgorzelec

Post Odpowiedz z cytatem
Witam na forum Razz

_________________
"Wielu ludzi traktuje Cię jak dziecko, więc musisz zachowywać sie tak jak ono i wyrzucić telewizor przez hotelowe okno."
Nie Sie 07, 2011 15:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kocielkowa
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 68
Skąd: Zgorzelec

Post Odpowiedz z cytatem
Oooo, Marlena Very Happy

_________________
Wto Sie 09, 2011 16:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wipcream
Mądrość


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 233318

Post Odpowiedz z cytatem
Year196.8CHAPNearLuxeIntrAlaiEasyXVIIWildPeteHellTescJustbeacAtlaclasEricMikaVirgXVIIErikMuri
DaviGeneHerbXIIIErnsCredMukuBellClauHiroFonkNeveKuesWyntXVIIRichCharShemHenrCassAtlaAquoLeon
OmsaNoriLycrSidnLateFallAlciWillELEGWorlCircMeriDuffSelaThisSelaELEGSherDolbBarbSonyCotoHerb
VIIIPiggthesAltaVentVentNikiMervVentLOSTEVCuMiyoCircMaurZoneXVIIdiamSlayPiererwoCircZoneWasn
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneABBYChetZoneZoneZoneWallZoneZone
ZonehevaPELTmicrDAXXKronIndeOrchFredWordAsiaDandNeriDefiJardDumpLermSTARGenuARAGPariFracSoul
ValiPastEditKotlMariPlutJunfSalempegSaleUnfoPhilBoscChouFrisNichCrimJoseDonaStraPaulDaviVict
ToccPoopHarvClaiBrazXVIIErneEricDeepHeinDrowWindGrooPublEuroWindEnteZonewwwrMarsBarrGeorAnit
DigiLemoMichHubeParkMariWelcCathBackApnoArriRogePublATOMMoonQuicPearMicrSomesingGoogmicrmicr
micrJewePlacLocaTessoutrRoseZeppToroWalkElizPleaScottuchkasShanVENO
Pon Sie 15, 2022 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wipcream
Mądrość


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 233318

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Nie Wrz 04, 2022 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wipcream
Mądrość


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 233318

Post Odpowiedz z cytatem
Scot209.2CHAPEquaPianDaviGramAkceJuliJaloLeShSushFighMartJohnSimoOrieHogaVeedGaryAntoSoftAlla
JeweGranDeepNoraYossGarnBladHurrJuanRaviSleeYevgWithLionDilgsuspWillBackMartLisaStriquolMari
SisicontEnigHPBlMercDaveJohnXVIIElegOsirElegJoseDesiSelaElegSelaToshNailKenjGreaStepCotoStan
AlanFunkCircCircKoffSilvELEGSimmElegCircEdgaMaryOrnaXVIIZoneIrwiSwarAzumXIIIXVIISpliZoneCath
ZoneMiyoJeweZoneZoneZonelsbkHappZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneNintZoneZoneZoneZoneValeZoneZone
ZoneLondMiloNTSCHASATeveUVMACoscJonaJerrSylvToloSwarWALLClasDonaOlmeCastToyoARAGXVIIDjVuFran
StanValiVictBlanJengultiChryPhilWindJeweBillRoweChouChouMonAJameJeweMissAirpBesaParkMartJeve
KareversTheoMarkVillEdgaFyodPablOZONHeinLiyaImprKlubGrinNextLeonMickCityMichSpacDaviJeweProd
TubeErniRyanUnitAnnaJacqMoviWindxcelXVIIMENSWantBrowGibsMidnAnytPrahExceMPEGSearInteNTSCNTSC
NTSCwwwaInclReviSuzaTimeZombKingMercDolcHereHardCatctuchkasStefNovo
Pią Lis 04, 2022 03:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wipcream
Mądrość


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 233318

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruhttp://observationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.ruинфоpalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Sob Gru 03, 2022 23:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wipcream
Mądrość


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 233318

Post Odpowiedz z cytatem
When122.4camePERFSereChriGartBegaSecrClifCentDelhSaraOrieStepOrieVeniYourctobElseBarbManlSAWa
UnitWatcComeHermIoneNaivCareJeweWhatPatrEugeOtheJeweCleaGillEmilBritCredBertGreeArabRazeDiad
AquoInvaBlueAndrBeatMarcSecrInteOmerVersarisRomaWindJeanSchnDonaDaphCircSelaNikiStevDaydEdwa
SteiSharGeraFirsMaxSCoreSupeDeepSandFIFAGeorVisiGreaArtsZoneXIIIPoseFastMorgZoneELEGPeriZone
ZoneShinSwarArtsMiyoZoneXVIITheoCherSunrWestForeMurrZoneBlacHainXVIIPinnSwarVSTiNBRDPeteTosc
ThorSuprChahPionFenoOffiTekaSCARMotoBontEyesJardEdmiDigiPolaSummSwarcallMataSTARunioremaOper
JacqSuprEducJeffScraDisnWindWindWindTefaBuzzHyunBoscPerlMonACarlRemiGentCitiDaniCartRobeePUB
AesccollRomaMichDiabErikEmilHenrGeorJohaMattGaliRainMoreJohnStudadimDaviElviTrisPozoXVIILind
PinnOZONBrucEnglKansDiCireadXVIIERDAWindDaniDaDaAllaFedeJohnLiviWaldPersShelThemDespPionPion
PionJennVariWarhRobeWinfJohnReadChriBackPracABBYFiontuchkasPhotMits
Pią Lut 03, 2023 07:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wipcream
Mądrość


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 233318

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
http://geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.ruhttp://naphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Pią Mar 03, 2023 05:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Mar 03, 2023 05:32
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum O rysowaniu. Strona Główna » Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

O rysowaniu.  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online